aktualizacji Zoom

Co oznacza komunikat “Please Wait for the Host to Start this Meeting / Webinar”

Jeśli próbujesz dołączyć do spotkania, zanim gospodarz rozpocznie spotkanie, a opcja “Allow participants to join anytime” nie jest włączona, możesz otrzymać komunikat o oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkania/webinaru przez gospodarza lub komunikat z datą i godziną spotkania/webinaru. Oznacza to, że udało Ci się połączyć z Zoomem, ale gospodarz nie rozpoczął jeszcze sesji.

Komunikat “Please Wait for the Host to Start this Meeting / Webinar”

Jeśli otrzymasz komunikat “Please Wait for the Host to Start this Meeting / Webinar” oznacza to, że gospodarz nie rozpoczął spotkania. W przypadku webinarów, albo gospodarz nie rozpoczął webinaru, albo webinar jest włączony w trybie Practice Session i transmisja jeszcze się nie rozpoczęła.

Udało Ci się nawiązać połączenie z usługą Zoom i spotkanie lub webinarium rozpocznie się, gdy tylko gospodarz rozpocznie sesję lub transmisję webinarium.

Jeśli uważasz, że ta wiadomość dotarła do Ciebie przez pomyłkę, skontaktuj się z gospodarzem spotkania.

Komunikat “The meeting/webinar is scheduled for…”

Jeśli otrzymasz komunikat “The meeting/webinar is scheduled for…” oznacza to, że spotkanie lub webinar, do którego chcesz dołączyć został zaplanowany na późniejszą godzinę lub inny dzień.

Jeśli masz pytania dotyczące terminu spotkania lub webinaru, skontaktuj się z prowadzącym.