Podręcznik rozpoczęcia pracy dla nowych użytkowników Zoom

Integracje Zoom dla hybrydowego miejsca pracy

W miarę zbliżania się końca 2021 roku organizacje na całym świecie przygotowują swoje zespoły do pracy w hybrydowej przestrzeni roboczej. Zarządzanie zarówno pracownikami stacjonarnymi, jak i zdalnymi stanowi wyjątkowe wyzwanie dla firm, które starają się zapewnić swoim zespołom sukces.

W Zoom rozważają tę zmianę we własnym zespole, a integracje firm trzecich i aplikacje Zoom Apps pozwalają organizacji pozostać w kontakcie i w pełni wykorzystać swoje możliwości. Przyjrzyjmy się niektórym z tych integracji oraz temu, jak można je wykorzystać do wspierania współpracy, wydajności i zaangażowania w hybrydowej przestrzeni roboczej.

Zoom Apps dla hybrydowej przestrzeni roboczej

Zdalna współpraca: Asana App for Zoom

Aplikacja Asana App for Zoom ułatwia zdalną współpracę i śledzenie pracy. Aplikacja Asana umożliwia tworzenie celowych spotkań z odpowiednimi zadaniami wstępnymi, dzięki czemu zespół jest gotowy do dyskusji. Pozwala tworzyć elementy działań w aplikacji Asana bezpośrednio ze spotkania Zoom, aby kluczowe decyzje nie umknęły w rozmowie. A kiedy rozmowa dobiegnie końca, Asana automatycznie pobierze nagranie i transkrypcję z aplikacji Zoom, dzięki czemu rozmowy ze spotkania będą łatwe do wyszukania.

Dane i bezpieczeństwo: Box App for Zoom

W dzisiejszym, stale zmieniającym się środowisku biznesowym, przedsiębiorstwa nadal polegają na najlepszych technologiach, takich jak Box i Zoom, które umożliwiają współpracę pracowników. Aplikacja Box dla Zoom ułatwia współpracę między rozproszonymi zespołami. Box pomaga zachować bezpieczeństwo treści dzięki zasadom dotyczącym bezpieczeństwa i danych. Uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości Box w aplikacji Zoom, wybierz plik Box, aby jednym kliknięciem zaprezentować go wszystkim uczestnikom spotkania, prześlij plik do Box z poziomu aplikacji Zoom i nie tylko!

Notowanie na najwyższym poziomie: Notejoy

Nigdy nie przegap punktu akcji, dyskusji lub działania dzięki aplikacji Notejoy for Zoom, która usprawnia zbieranie notatek ze spotkań i współpracę nad nimi. Zacznij od utworzenia notatki ze spotkania w oparciu o jego temat i automatycznie weź udział w spotkaniu.

Integracje innych firm dla hybrydowej przestrzeni roboczej

Kontakt z klientami: Salesforce Sales Cloud

Wydobądź jak najwięcej z każdej rozmowy z klientem dzięki Salesforce Sales Cloud i Zoom. Dzięki możliwościom Sales Cloud 360 i Zoom organizacje sprzedażowe mogą odblokować przydatne informacje z rozmów sprzedażowych, aby przyspieszyć tempo wygrywania. Inteligencja konwersacyjna pomaga zespołom sprzedażowym na nowo zdefiniować strategie sprzedaży i wsparcia, nadać priorytet szkoleniom dotyczącym najważniejszych transakcji oraz przyspieszyć proces wdrażania i szkolenia. Połącz możliwości systemu CRM Salesforce z usługą Zoom, aby każda rozmowa sprzedażowa stała się działaniem generującym przychody.

Łatwe planowanie: Calendly for Zoom

Połącz Calendly i Zoom, aby bezproblemowo dodawać szczegóły spotkań wideo do wydarzeń w kalendarzu i przypomnień o spotkaniach, dzięki czemu wszyscy są przygotowani. Dzięki Calendly możesz automatycznie generować unikalne szczegóły konferencji Zoom dla spotkań, a podczas zmiany harmonogramu lub anulowania spotkania, szczegóły są aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Interaktywne transkrypcje: Otter.ai Live Notes for Zoom

Otter.ai integruje się z usługą Zoom, aby zapewnić interaktywne transkrypcje w czasie rzeczywistym podczas spotkania i po jego zakończeniu. Uczestnicy mogą przeglądać, podkreślać, komentować i dodawać zdjęcia, dzięki czemu wspólne notatki ze spotkań stają się bardziej przyjazne dla wszystkich. Ponadto Otter.ai Live Notes for Zoom umożliwia uczestnikom automatyczne pobieranie nagrań z chmury w celu transkrypcji.

Zacznij pracę z Zoom App

Aby uzyskać dostęp do naszego App Marketplace i integracji innych firm, odwiedź stronę
marketplace i zaloguj się. Skorzystaj z naszego przewodnika instalacji aplikacji, aby uzyskać dostęp do ulubionych aplikacji.

Aby uzyskać dostęp do Zoom Apps:

  1. Upewnij się, że pobrałeś najnowszą wersję klienta Zoom.
  2. Otwórz aplikację Zoom i kliknij kartę Aplikacje w kliencie desktopowym lub na pasku narzędzi podczas kolejnego spotkania. W przypadku niektórych kont użytkownicy mogą potrzebować administratora, który włączy ikonę Zoom Apps w ustawieniach konta, aby była ona widoczna w kliencie biurkowym i na pasku narzędzi spotkań.
  3. Kliknij przycisk Odkryj, aby zobaczyć listę dostępnych aplikacji Zoom Apps i dodać swoje ulubione.