Szkolenia z Zoom

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń z aplikacji Zoom, które pomogą poznać pełnię możliwości platformy. W naszej ofercie mamy kilka rodzajów szkoleń.

  • Bezpłatne cykliczne szkolenia z użytkowania aplikacji Zoom.
  • Spersonalizowane rozszerzone szkolenia dla specjalistów.
  • Szkolenia dla urzędów, uwzględniające specyficzne. potrzeby.
  • Szkolenia z dodatkowych rozszerzeń Zoom Webinar.

webina zoom dla urzędów

Zarejestruj się, aby obejrzeć webinar:
Efektywne zastosowanie wideokonferencji w urzędach

Spotkania On-line w Zoom

Darmowe szkolenie z Zoom, które jest organizowane cyklicznie. Podczas jego trwania prowadzący prezentuje podstawowe funkcjonalności Zoom, a także odpowiada na pytania.

Spersonalizowane Szkolenia Zoom

Dla osób, które chciałyby zdobyć szerszą wiedzę na temat Zooma mamy w swojej ofercie spersonalizowane szkolenia. Jeden z naszych specjalistów ustali z Państwem dogodny termin, zakres oraz ilość osób uczestniczących w szkoleniu. Cena szkolenia zależna jest od jego zakresu oraz ilości uczestników.

Zoom Webinar – Szkolenie Indywidualne

Kupiłeś dodatek Webinar, ale nie znasz jego funkcjonalności? Chcesz prowadzić profesjonalne konferencje, ale nie wiesz jak się za to zabrać? To coś dla Ciebie! Na indywidualnym szkoleniu nauczymy Cię jak organizować Webinar, rejestrować uczestników, prezentować materiały i wiele innych. W celu poznania oferty, prosimy o kontakt przez formularz.

Szkolenie dla administratorów

Masz wykupionych kilka licencji Zoom, wiesz jak one działają, ale chciałabyś wiedzieć jak nimi zarządzać z konsoli administratora? Nauczymy Cię dodawania nowych użytkowników, rozszerzeń, kontrolowania nagrań w chmurze i innych przydatnych opcji. Skontaktuj się z nami.

Jak Zorganizować Wydarzenie ? Konsultacje i Porady

Planujesz wydarzenie, ale nie jesteś pewien czy potrafisz je właściwie ustawić? Możesz liczyć na naszą pomoc! W oparciu o przekazane nam informacje, pomożemy Ci osiągnąć oczekiwany rezultat lub doradzimy jakie dodatki do licencji umożliwią organizację. W celu poznania oferty, prosimy o kontakt przez formularz.

Potrzebujesz innego typu szkolenia? Skontaktuj się z nami.

Szkolenia z Zoom w ofercie Greeneris: Spotkanie Zoom, Szkolenie Zoom, Organizowanie wydarzeń, Zoom Webinar, Szkolenie dla administratorów.

tel. +48 22 439 03 20
email: zoom@greeneris.com

Zapraszamy we wtorki o godzinie 10.00 na darmowe szkolenie on-line
i przetestowanie platformy ZOOM

Dowiedz się więcej o szkoleniach z Zoom

W celu dołączenia do spotkania należy wypełnić formularz rejestracyjny