Podręcznik rozpoczęcia pracy dla nowych użytkowników Zoom

Organizuj konferencje za pomocą Zoom Events

W ostatnim czasie Zoom zorganizował konferencję Zoomtopia 2021 dla ponad 33 000 uczestników z całego świata, korzystając z naszego własnego rozwiązania Zoom Events. Informujemy, że posiadacze licencji Zoom Events mogą teraz organizować własne wielodniowe i wielosesyjne konferencje! Dzięki typowi wydarzenia Events, planiści wydarzeń i gospodarze mają jeszcze więcej sposobów na zorganizowanie imponujących wirtualnych doświadczeń, zarządzanie dużymi wydarzeniami i lepsze angażowanie uczestników. Zobacz, co zostało dodane do Zoom Events.

Jakie funkcje zostały dodane do Zoom Events?

Żonglowanie wieloma platformami do organizowania i zarządzania wydarzeniami może być nie lada wyzwaniem. Dlatego Zoom nieustannie wprowadza innowacje, aby udoskonalić sposób organizacji, zarządzania i raportowania wirtualnych wydarzeń za pomocą Zoom Events – jedynego rozwiązania, którego potrzebujesz do organizacji wirtualnych wydarzeń. Oto kilka nowych, przydatnych funkcji, które otrzymasz wraz z Zoom Events:

Więcej sposobów na wsparcie przygotowania wydarzeń

Uprość sposób projektowania, organizowania i przeprowadzania wydarzeń:
 • Obsługa wielu dni i ścieżek: Rozłóż wydarzenie na pięć dni i obsługuj do 13 równoległych sesji
 • Wczytywanie agendy w trybie sesyjnym: Łatwe przesyłanie informacji o sesjach i prelegentach za pomocą jednego kliknięcia
 • Filmy z sesji: Dodaj zwiastun lub film informacyjny, aby przygotować uczestników do sesji lub przedstawić prelegentów.
 • Współredaktor wydarzenia: Organizacja wydarzenia to wysiłek całego zespołu! Podziel się pracą, przydzielając do 20 współredaktorów wydarzenia
 • Edycja sesji i biogramów prelegentów: Daj prelegentom kontrolę nad edycją ich sesji i biosów. Gospodarze będą mieli możliwość zatwierdzania zmian przed ich wprowadzeniem na żywo.

Rozszerzone funkcje angażowania publiczności

Zachwyć uczestników i nawiąż więcej kontaktów dzięki rozbudowanym funkcjom podczas wydarzenia, w tym:
 • Lobby konferencyjne: Stała przestrzeń, w której zarejestrowani uczestnicy mogą się łączyć, nawiązywać kontakty i oglądać sesje przed i w trakcie wydarzenia.
 • Czat na sesjach: Uczestnicy mogą rozmawiać na czacie przed, w trakcie i po określonej sesji, aby skupić się na rozmowach związanych z jej tematem
 • Moderowanie czatu: Twoje zespoły mogą monitorować czat wydarzenia z możliwością usuwania wiadomości oraz przeszkadzających uczestników.
 • Plan podróży uczestników: Uczestnicy mogą śledzić interesujące ich sesje w jednym centralnym miejscu i budować swój harmonogram poprzez dodawanie sesji do planu podróży.
 • Nawiązywanie kontaktów z uczestnikami: Uczestnicy wydarzenia mogą nawiązywać nowe znajomości, dodając innych jako kontakty w kliencie Zoom.
 • Przekazywanie sesji na żywo do lobby: Uczestnicy mogą oglądać sesje na żywo w holu przed dołączeniem do nich.
 • Wsparcie sponsorów: Finansuj swoje wydarzenia dzięki wbudowanym korzyściom dla sponsorów, takim jak dedykowane miejsca, poziomy, przesyłanie wideo i czat.
 • Katalog sesji: Uczestnicy mogą łatwo wyszukiwać sesje i filtrować ich widok na podstawie ścieżek, typu publiczności, produktów lub poziomów.
 • Ankiety: Uzyskaj informacje na temat doświadczeń uczestników i oceń sukces sesji dzięki ankietom przeprowadzanym po zakończeniu sesji.

Komunikacja, pomiary i wiele więcej dzięki możliwościom po zakończeniu wydarzenia

Wykorzystaj w pełni możliwości swojego wydarzenia nawet po jego zakończeniu, korzystając z informacji o sesjach i opinii uczestników, które otrzymasz:
 • Nagrania: Pozwól, aby treści sesji były dostępne także po zakończeniu wydarzenia, oglądając nagrania na żądanie w Event Lobby.
 • Analityka: Uzyskaj raporty w trakcie i po wydarzeniu, aby szybko zrozumieć frekwencję, zaangażowanie i przychody.
 • Integracja z Pardot: Identyfikacja potencjalnych klientów i komunikacja z uczestnikami po zakończeniu wydarzenia

Rozszerzone wsparcie dla międzynarodowych gospodarzy wydarzeń

Z radością informujemy, że Zoom Events został rozszerzony na rynki międzynarodowe! Gospodarze Zoom Events w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Francji mogą już organizować darmowe i płatne wydarzenia. Teraz więcej krajów i terytoriów może organizować płatne wydarzenia w Zoom Events. Są to: Brazylia, Hong Kong, Włochy, Holandia, Singapur, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria. Hostowanie darmowych wydarzeń jest dostępne we wszystkich krajach z wyjątkiem: Afganistan, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Republika Środkowoafrykańska, Chiny, Kuba, Demokratyczna Republika Konga, Gruzja, Indie, Iran, Irak, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Myanmar/Birma, Korea Północna, Rosja, Sudan Południowy, Sudan, Syria, Tadżykistan, Turcja, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan, Wenezuela i Jemen.

Zobacz także