Nowości Zoom 2022

Nowości Zoom 2022

Dowiedz się jakie nowości zostaną wprowadzone do platformy Zoom w 2022 roku!

Widok z góry

Zbierz rozproszone zespoły w cyfrowej przestrzeni dzięki widokowi z góry, który pozwoli Ci na wizualną reprezentację procesu, dając zespołom poczucie wspólnoty podczas czatu i współpracy.

Nowości Zoom 2022

Kulisy konferencji Zoom Events

Przenieś pokój dla gości do przestrzeni wirtualnej dzięki funkcji backstage, która daje prelegentom, panelistom i obsłudze produkcji scentralizowaną przestrzeń, w której mogą odpowiadać na pytania i odpowiedzi, monitorować czat lub spotykać się przed wejściem na żywo.

Tablica Zoom (nowość)

Zupełnie nowa tablica Zoom umożliwia zdalnym i lokalnym uczestnikom współpracę w czasie rzeczywistym na trwałej cyfrowej tablicy, w dowolnym miejscu i czasie – bez konieczności organizowania spotkania! Na laptopie, w sali konferencyjnej, na urządzeniu mobilnym lub na urządzeniu Zoom for Home, nowa tablica Zoom działa wszędzie tam, gdzie Zoom Meetings.

Widget Zoom

Aby pomóc Ci w kontaktach z zespołami i usprawnić przepływ pracy, specjaliści Zoom opracowali Zoom Widget, który umożliwia błyskawiczne wyświetlenie harmonogramu spotkań, sprawdzenie, kto już jest na spotkaniu, wysłanie szybkiego czatu i wiele więcej.

Nowości Zoom 2022

Zoom Apps dla telefonów komórkowych i webinarów

Na początku tego roku wprowadzone zostało Zoom Apps do aplikacji Zoom na komputery stacjonarne, a teraz również do aplikacji mobilnej Zoom oraz Zoom Video Webinars! Wykorzystaj swoje ulubione aplikacje z przestrzeni roboczej podczas spotkań odbywających się na urządzeniach mobilnych lub podczas webinarów, albo stwórz nowe możliwości zaangażowania dzięki interaktywnym grom i innym aplikacjom. Zoom udostępni również aplikacje Immersive Apps, które umożliwiają tworzenie własnych widoków Immersive zarówno dla Ciebie, jak i Twoich uczestników!

Nowości Zoom 2022

Centrum Zaangażowania Wideo

Centrum Zaangażowania Wideo, zbudowane w oparciu o tę samą skalowalność w chmurze i zaufaną architekturę wideo, której oczekujesz od Zoom, będzie intuicyjnym, opartym na chmurze rozwiązaniem. Umożliwia ono łączenie ekspertów i klientów końcowych za pośrednictwem wideo, tworząc unikalne doświadczenia klientów, niezależnie od tego, czy znajdują się w fizycznej lokalizacji handlowej, czy korzystają z cyfrowych witryn sklepowych, takich jak aplikacje i strony internetowe.

Nowości Zoom 2022

Ulepszone tłumaczenie i transkrypcja

W przyszłym roku specjaliści Zoom planują rozszerzyć automatycznie generowane napisy w Zoomie o obsługę wielu języków oraz dodać tłumaczenie na żywo.

Jumpstart by Zoom

W ramach nieustającego zaangażowania w promowanie i umożliwianie innowacji poprzez platformę Zoom Developer Platform, specjaliści Zoom rozwijają Jumpstart. Jumpstart to nowe narzędzie do tworzenia aplikacji, które pomaga programistom, którzy potrzebują wiodącego w branży, niezawodnego wideo w swojej aplikacji, działać szybciej. Po wprowadzeniu kilku kluczowych pól konfiguracyjnych i wybraniu spośród kilku wstępnie zaprojektowanych funkcji, elementów brandingu i opcji platformy, Jumpstart wygeneruje kod, który bezproblemowo wprowadzi funkcjonalność SDK Video do istniejącej aplikacji. Śledź nasz blog, aby być na bieżąco z nowościami w Zoom!